İstikbalimizin anneleri olacak kızlarımızın Kur’an ve Sünnet rehberliğinde ahlaki ve edebi eğitimlerinin verildiği Darıca bölgesinde hizmete devam eden bir kurumumuzdur. Kurumumuzda gündüzlü ve yatılı olarak kızlarımıza hafızlık, yüzüne okuma, sarf, nahiv, arapça, hadis, fıkıh, hobi dersleri verilmektedir. Bu derslerin yanı sıra açıköğretim dersleri, eğitim seminerleri, pedagojik destek, tiyatro ve drama etkinlikleri ile de öğrencilerimizin sosyal hayata dair yetişmelerine olanak  sunulmaktadır.

Gebze İstasyon mahallesinde bulunan Anaokulumuz 3 – 6 yaş aralığındaki yavrularımıza hizmet vermektedir. 85 Öğrenci kapasiteli okulumuzda miniklere ahlaki değerler eğitimleri,  ingilizce, mental aritmetik, mutfak ve aşçılık, jimnastik dersleri verilmektedir. Kurumumuz Milli Eğitime bağlı Özel Okul statüsünde eğitimlerine branş öğretmenleri eşliğinde devam etmektedir.

Anaokulu eğitimlerimizde temel bilgileri edinen yavrularımızın gelişmelerine devam niteliğinde olan Çobanyıldızları İlkokulumuz 1. sınıftan 4. sınıfa kadar ki süreçte hizmet vermektedir. Okulumuzda Milli Eğitim Müfredatı ile birlikte, Teknoloji tasarım dersleri, Aurdino robotik kodlama dersleri, Adab-ı Muaşeret, Değerler eğitimi,  gibi tamamlayıcı ve geliştirici eğitimler de verilmektedir.

Gebze, Darıca, Çayırova ilçelerinde ve mahallelerinde gençlerimize yönelik Gençlik, Spor, Değerler Eğitimi ve Kültür faaliyetimizdir. Bu bölgelerdeki gönüllü rehber eğitimcilerimiz nezaretinde mahalli gruplar kurularak gençlerimize ahlaki eğitimler, adab-ı muaşeret, sportif faaliyetler, kültürel geziler ve organizasyonlar ile gençlerimizin geleceğe daha donanımlı bireyler olarak adım atmalarına gayret etmekteyiz.